Pangakaardi funktsioonita kaarte saab edaspidi taotleda vaid MinuKool süsteemis

26.11.2012

Alates 01. detsembrist 2012 on ilma pangakaardi funktsioonita ISIC õpilas- ja üliõpilaspileteid, ITIC õpetajakaarte ning IYTC noortekaarte võimalik taotleda ainult MinuKool kaardihaldussüsteemis www.minukool.ee.

Varem kaarte väljastanud üliõpilasesindused ja Eesti Üliõpilaskondade Liidu kontor enam kohapeal kaarte ei väljasta. MinuKool süsteemist väljastatakse funktsionaalsemaid, turvalisemaid ja kvaliteetsemaid kaarte, mis sisaldavad ka kiipi, seega on ühte kaarti võimalik kasutada mitmel otstarbel, ka näiteks Tallinna ühistranspordis sõidukaardina (alates jaanuarist 2013 eeldusel, et kaardis on puutevaba kiip). Kaardi tellimiseks tuleb süsteemi siseneda ID-kaardi või panga kaudu, täita andmed, lisada digifoto ning tasuda kaardi väljastustasu. Kaart saadetakse soovitud aadressile 10 päeva jooksul.

Seoses sellega, et puutevaba kiibiga ISIC-, ITIC- ja IYTC-kaardid muutuvad üheks ametlikuks sõidukaardi variandiks Tallinna ühistranspordis on nüüd MinuKool süsteemist kaarti taotledes võimalik valida, kas soovitakse kiibiga või kiibita kaarti.

29. novembril algas kiibita ITIC õpetajakaartide ja ISIC õpilaspiletite kampaania, mille raames on võimalik kaart soetada poole hinnaga ehk 3.20 euroga.

ISIC üliõpilaspiletite omanikele, kes on kaardi taotlenud sel sügisel MinuKool süsteemist ning kel on olemas ka Swedbanki Tudengikaart, kompenseerib Swedbank kuni 31.12.2012 kaardi väljastustasu 6.40 eurot – vaata lähemalt www.swedbank.ee/tudeng.

Allikas: http://www.isic.ee/teacher/est/678/?id=206